Cena: 

Weekend (Piątek - Niedziela)  - 700zł/doba

Tydzień (Poniedziałek - Czwartek) - 500zł/doba

wymeldowanie do 11:00

zameldowanie do 16:00

Bez dzieci

Bez psów

Serdecznie zapraszamy do naszego wyjątkowego JurajskiegoSiedliska, idealnego miejsca na odprężającą ucieczkę od codzienności. Z myślą o zapewnieniu spokojnej i relaksującej atmosfery, nasze Siedlisko jest przeznaczone wyłącznie dla gości dorosłych. Wierzymy, że takie środowisko pozwoli naszym gościom na pełne odprężenie i cieszenie się momentem bez obaw o hałas czy zakłócenia spokoju.

Jednocześnie, z uwagi na obecność w naszym domu kilku zwierząt domowych, z przykrością informujemy, że nie możemy przyjąć gości podróżujących ze swoimi pupilami. Nasze zwierzęta są dla nas bardzo ważne, a ich bezpieczeństwo i dobrostan są naszym priorytetem. Obecność obcych zwierząt mogłaby spowodować nieprzewidywalne reakcje i sytuacje, dlatego w trosce o dobro wszystkich naszych czworonożnych mieszkańców, podjęliśmy decyzję o takim ograniczeniu.

Zachęcamy do skorzystania z uroków naszego Siedliska, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień jest okazją do odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii. Zapewniamy, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem, pełnym relaksu i odnowy.

System Rezerwacji

GALERIA

DOM KSIĘŻYCA

 

Kameralny, zaciszny, przytulny, położony przy samym siedliskowym lesie. Dla skrajnych romantyków lub dusz do ukojenia.

Gawra. Olbrzymie łoże – piętro jest jedną, wielką sypialnią.

Parter – w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem, wygodna sofa ze stolikiem i kilkoma siedziskami – pufami. Można wypoczywać, można się lenić, można się gościć, można słuchać tykania zegara 😊

Frontowy taras pięknie łapie światło zachodzącego słońca, jest stworzony, by komfortowo spędzać na nim jak najwięcej czasu – siedzisko dla dwóch osób, stolik, krzesła.

Osłonięty przed żywiołami kusi, by nie spieszyć się z wejściem do domu. Na długie wieczory i przepyszny sen „do syta”. Leniwiec.

Detale Techniczne

70 m2/ dwa poziomy

Z jednej strony widok na pola , z drugiej na las ! Przecudowny , romantyczny domeczek .

Parter salon z Aneksem kuchennym i łazienką z toaletą i prysznicem , kuchnia jest w pełni wyposażona .

Pięterko: Dwuosobowa sypialnia z ogromnym łóżkiem na poddaszu , oraz kącikiem z biurkiem do pracy zdalnej .

Za kotarą można też rozłożyć „naziemne „ wygodne łóżko również dwuosobowe jeśli chcecie spać osobno lub przyjechać w 4 osoby 😊

 

SPRZĄTANIE po remoncie