DOM SŁOŃCA

 

Serce siedliska. Potężne domisko.

Miejsce spotkań i rozmów. Bycia razem. Pichcenia.

Kominek, wygodna sofa, fotele (w tym bujany), rozległa kuchnia (zmywarka, pralka) z jadalnią. Na osłoniętej od deszczu, wiatru i nadmiaru słońca werandzie – stół na 12 osób.

Piętro to dwa przytulne pokoje (dwa i trzy łóżka), z widokiem na okoliczną przyrodę i siedliskowy sad. Na obu kondygnacjach łazienki z prysznicami.

Solidny, ciepły, sprzyjający budowaniu poczucia wspólnoty, czuje się w nim klimat wielopokoleniowego domu, być może ze względu na kaflową kuchnię z fajerkami, być może dlatego, że stał się miejscem integracji grup warsztatowych.

Miejsce, w którym każdy czuje się jak w Domu.

Detale Techniczne:

120 m2/ dwa poziomy

Parter:
Salon z kuchnią i kominkiem (kuchnia wyposażona , jest zmywarka)
Łazienka z prysznicem i toaletą
Taras, na którym można spożywać posiłki, taras też jest ogrzewany
i osłaniany na zimne dni.

1 Piętro mieści dwie trzyosobowe sypialnie oraz drugą łazienkę z toaletą i prysznicem.

Sypialnia biała 3 osoby: łóżko podwójne i łóżko pojedyncze, szafa, biurko i szafka nocna oraz komody. Z tej sypialni jest widok na pola i wiatrak 😊

Sypialnia sosnowa 3 osoby: w tej sypialni są 3 pojedyncze łóżka, dwa z nich można złączyć i zrobić z nich podwójne łóżko. W tej sypialni znajduje się szafa, koda i szafki nocne. Widok jest na Pola i malowniczy Dom Tęczy oraz przepiękne drewniane Wrota do JuRaju.

Cena: 

Weekend (Piątek - Niedziela)  -1000zł/doba

Tydzień (Poniedziałek - Czwartek) - 800zł/doba

wymeldowanie do 11:00

zameldowanie do 16:00

Bez dzieci

Bez psów

Serdecznie zapraszamy do naszego wyjątkowego JurajskiegoSiedliska, idealnego miejsca na odprężającą ucieczkę od codzienności. Z myślą o zapewnieniu spokojnej i relaksującej atmosfery, nasze Siedlisko jest przeznaczone wyłącznie dla gości dorosłych. Wierzymy, że takie środowisko pozwoli naszym gościom na pełne odprężenie i cieszenie się momentem bez obaw o hałas czy zakłócenia spokoju.

Jednocześnie, z uwagi na obecność w naszym domu kilku zwierząt domowych, z przykrością informujemy, że nie możemy przyjąć gości podróżujących ze swoimi pupilami. Nasze zwierzęta są dla nas bardzo ważne, a ich bezpieczeństwo i dobrostan są naszym priorytetem. Obecność obcych zwierząt mogłaby spowodować nieprzewidywalne reakcje i sytuacje, dlatego w trosce o dobro wszystkich naszych czworonożnych mieszkańców, podjęliśmy decyzję o takim ograniczeniu.

Zachęcamy do skorzystania z uroków naszego Siedliska, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień jest okazją do odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii. Zapewniamy, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem, pełnym relaksu i odnowy.

System Rezerwacji

GALERIA