Warsztaty: 

300zł - 500zł

wymeldowanie do 11:00

zameldowanie do 16:00

Bez dzieci

Bez psów

Serdecznie zapraszamy do naszego wyjątkowego JurajskiegoSiedliska, idealnego miejsca na odprężającą ucieczkę od codzienności. Z myślą o zapewnieniu spokojnej i relaksującej atmosfery, nasze Siedlisko jest przeznaczone wyłącznie dla gości dorosłych. Wierzymy, że takie środowisko pozwoli naszym gościom na pełne odprężenie i cieszenie się momentem bez obaw o hałas czy zakłócenia spokoju.

Jednocześnie, z uwagi na obecność w naszym domu kilku zwierząt domowych, z przykrością informujemy, że nie możemy przyjąć gości podróżujących ze swoimi pupilami. Nasze zwierzęta są dla nas bardzo ważne, a ich bezpieczeństwo i dobrostan są naszym priorytetem. Obecność obcych zwierząt mogłaby spowodować nieprzewidywalne reakcje i sytuacje, dlatego w trosce o dobro wszystkich naszych czworonożnych mieszkańców, podjęliśmy decyzję o takim ograniczeniu.

Zachęcamy do skorzystania z uroków naszego Siedliska, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień jest okazją do odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii. Zapewniamy, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem, pełnym relaksu i odnowy.

System Rezerwacji

GALERIA

DOM TĘCZY

 

Obszerna przestrzeń (75 m 2), gdzie można poćwiczyć, pomedytować, dać się wymasować, namalować obraz, pomuzykować czy po prostu pobyć w błogostanie. W pełni ku temu wyposażone twórczo-relaksujące miejsce, przytulne i otwarte zarazem.

Pracownia dla duszy i ciała, otulona ręcznie malowanymi tkaninami, pełna naturalnego światła z przyjazną, drewnianą podłogą, inspirująca sama w sobie.

Kominek, wielki tybetański gong, śpiewające misy, komfortowe łóżko do masażu, materace, wałki to tylko ułamek przedmiotów, które znajdują się w tym miejscu, dającym pole do popisu dla przeróżnych działań, albo słodkiego „nic nierobienia”. Wena i dobra energia fruwają tu swobodnie 😊