Cena: 

Weekend (Piątek - Niedziela)  - 1000zł/doba

Tydzień (Poniedziałek - Czwartek) - 800zł/doba

wymeldowanie do 11:00

zameldowanie do 16:00

Bez dzieci

Bez psów

Serdecznie zapraszamy do naszego wyjątkowego JurajskiegoSiedliska, idealnego miejsca na odprężającą ucieczkę od codzienności. Z myślą o zapewnieniu spokojnej i relaksującej atmosfery, nasze Siedlisko jest przeznaczone wyłącznie dla gości dorosłych. Wierzymy, że takie środowisko pozwoli naszym gościom na pełne odprężenie i cieszenie się momentem bez obaw o hałas czy zakłócenia spokoju.

Jednocześnie, z uwagi na obecność w naszym domu kilku zwierząt domowych, z przykrością informujemy, że nie możemy przyjąć gości podróżujących ze swoimi pupilami. Nasze zwierzęta są dla nas bardzo ważne, a ich bezpieczeństwo i dobrostan są naszym priorytetem. Obecność obcych zwierząt mogłaby spowodować nieprzewidywalne reakcje i sytuacje, dlatego w trosce o dobro wszystkich naszych czworonożnych mieszkańców, podjęliśmy decyzję o takim ograniczeniu.

Zachęcamy do skorzystania z uroków naszego Siedliska, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień jest okazją do odnalezienia wewnętrznego spokoju i harmonii. Zapewniamy, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem, pełnym relaksu i odnowy.

System Rezerwacji

GALERIA

DOM WIATRU

 

Stoi na wzniesieniu, a widok z niego jest oooo taaaaki, pełne 360 stopni, jak na wiatrak przystało.

Okoliczna atrakcja widoczna z daleka. Zjawisko. Trochę szpan.

Nietuzinkowe lokum, w którym zaskakująco spokojnie się śpi, ma potężną energię powietrza i przestrzeni. Dla tych, którzy chcą rozwinąć skrzydła, albo i polatać 😉

Na najwyższej kondygnacji trzy pojedyncze łóżka, na środkowej jedno podwójne i kącik wypoczynkowy z fotelami, dwa balkony, parter to kuchnia (pralka, zmywarka), jadalnia. Kominek, łazienka z prysznicem.

Stoi w miejscu „na wylocie”, oddalony od pozostałych domów, więc zapewnia maksimum prywatności.

I zdecydowanie poprawia humor!

Detale Techniczne

120 m2/ trzy poziomy

Parter: łazienka z prysznicem i toaletą, salon z okrągłym pięknym drewnianym stołem i 5cioma Krzesłami, w pełni wyposażona kuchnia.

Piętro 1wsze: Sypialenka romantyczna dwuosobowa z łóżkiem podwójnym, kącik wypoczynkowo czytelniczy z dwoma fotelami. Z tego piętra jest wyjście na dwa balkoniki, jeden dookoła wiatraki, a drugi taki malutki z widokiem na Siedlisko.

Piętro 2gie : 3 pojedyncze łóżka, szafki nocne, widok dookoła wiatraka przez 3 niebieskie okienka.